אודות

מי אנחנו ומה אנחנו עושים?

חברת בי או אר גרין גרופ בע"מ הוקמה ע"י שותפיה כמינהלת המשלבת בתוכה בעלי מקצוע מתחומים שונים במטרה לייצר ודאות תכנונית וכלכלית עבור המבקשים לבצע פרויקט התחדשות עירונית ומביאים עימם – כל אחד בתחומו, נסיון מקצועי רב שנים והיכרות מעמיקה עם פני שוק הנדל"ן המשתנים תדיר, על מנת להוציא אל הפועל את הפרויקט באופן היעיל, המהיר ביותר והבטוח ביותר.

אחת מחוזקות החברה הינה הסינרגיה, ארוכת שנים, בין כלל בעלי המקצוע השונים מטעמה המעצימה את הערך המוסף של כל אחד מהם במסגרת הפרויקט אותו מלווה החברה. 

מנהלים שותפים

שמאי עודד לנדאו

מומחה בליווי פרויקטים של התחדשות
עירונית לרבות תב"עות.

שותף, מנהל

מנהל עודד את הפעילות השוטפת של החברה, אחראי על הפיתוח העסקי וקשרי הלקוחות בחברה. בנוסף וכחלק מהכשרתו, אמון עודד על ניתוח השמאי כלכלי לעניין התמורות להם זכאים בעלי הזכויות וכן ליווי הליכי התכנון מול הרשויות בשיתוף משרדי האדריכלים המלווים את הפרויקט במשותף עם החברה.

לעודד ניסיון משולב בתחום השמאות והכלכלה מליווי שמאי כחבר בצוותי תכנון של תוכניות מיתאר של הערים כפר סבא, רעננה, כפר יונה, אור יהודה ובקעאתא. מייעץ למועצה הלאומית לכלכלה, במשרד ראש הממשלה, בתחום התחדשות עירונית בנוסף לליווי שמאי של לרשויות מקומיות, חברות ציבוריות ויזמים פרטיים בדוחות כלכלים ובחינת פרויקטים.

תרומה לקהילה – עודד הנו מייסד וחבר הועד ציבורי (בהתנדבות) בעמותת נובה וחבר מעגל המייסדים ומרצה בחל"צ מיקרופייננס ישראל.

בני ממון

מומחה בתחום
הכלכלה ההנדסית וכתבי כמויות

שותף, מנהל

מנהל בני את התחום הפיננסי/כלכלי של החברה, הכולל בין השאר בחינת השקעות וכתיבת תכניות כלכליות בפרויקטי נדל"ן בהם מעורבת החברה. צבנוסף אחראי בני על תחום המפרטי כלכלי ומשמש כאינטגרטור מקצועי בעבודה השוטפת אל מול הקבלנים, הארכיטקטים,
המהנדסים וכיוצ"ב.

לבני ניסיון של כמעט עשור בייעוץ ולווי חברות פרטיות ומלכ"רים, בתכנון עסקי ובמתן ייעוץ בתחום האסטרטגי כלכלי. כמו כן, מספק בני שירותי תכנון כלכלי וכתיבת אומדנים לרשויות מקומיות במסגרת חברת ש.מ.מ מהנדסים.

תרומה לקהילה – בני הנו יו"ר הועד המנהל (בהתנדבות) בעמותת נובה.

עו"ד רועי נימצוביץ

מומחה בתחום המקרקעין
לרבות בתחום ההתחדשות העירונית.

שותף, מנהל

רועי משמש כיועץ המשפטי הראשי של המינהלת ואחראי על פיתוח שיתופי הפעולה אל מול הרשויות המקומיות, הבנקים והמשקיעים השונים, וכאינטגרטור מול כלל הגורמים המשפטיים במגוון פעילויותיה השונות של החברה.

 

רועי משמש כיועמ"ש בין היתר של הגופים הבאים: עיריית תל אביב, חברת עזרה וביצרון, עיריית אשדוד, עיריית יבנה, עיריית חדרה, עיריית אילת, עיריית הרצליה, בנק הפועלים בע"מ, קבוצת הבנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ, קבוצת ג'ורדש (האחים נקש), קבוצת O.R.C וכו'.

תרומה לקהילה

רועי משמש כיום כיועץ המשפטי (בהתנדבות) בחברה לתועלת הציבור -מיקרופייננס ישראל ובנוסף משמש כיועץ משפטי (בהתנדבות) של עמותת נובה.

העובדים שלנו

רינה בנימין

מתאמת פרויקטים וקשרי לקוחות במינהלת

במסגרת תפקידה בחברה, מרכזת רינה בין היתר את המעקב, הבקרה וקידום הפרוייקטים.
בתחום הפיתוח העסקי והשיווק-  אמונה על קשרי הלקוחות ומתאמת את העבודה הפנים ארגונית מול השותפים והרפרנטים בכלל הפרויקטים , ארגון הכנסים המקצועיים , סנכרון העבודה מול היועצים המקצועיים ועוד.

רפרנטים

רפרנט/ית הפרויקט הינו/ה נציג/ת המנהלת מול ובעבור בעלי הדירות.

תפקידם לדאוג לארגון הליכי העבודה מול בעלי הדירות לרבות ריכוז שאלות ואיסוף תשובות מבעל המקצוע, כינוס אסיפות דיירים , ריכוז התייחסויות מבעלי הדירות על החומרים שהועברו ועוד.

רפרנט/ית הפרויקט מלווה אתכם יחד עם אנשי המקצוע של המינהלת לאורך כל הפרויקט עד למסירת מפתח.

תמונות מכנסים ואירועי חתימה

מן התקשורת

1.1.20

רדיו גלי ישראל –
'השיטה'-ראיון של עודד על היטל השבחה והחלום ושיברו בתמ"א 38

7.1.20

ראיון אתר מרכז הנדל"ן
ראיון של עודד- תוכנית לוד

18.1.20

ראיון בגלי צה"ל-
'שישבת'- ראיון על 'סלון עירוני'- מיכל מודריק +אלה כהן אוצרת התערוכה

21.12

רדיו ללא הפסקה-
'איפה הכסף' -ראיון של עודד לנדאו-בעלי דירות בתל אביב נדרשו לשלם היטל השבחה בעת מכירת דירתם

7.1.20

ראיון אתר מרכז הנדל"ן ראיון של עודד- תוכנית לוד

29.12.19

רועי נימצוביץ
התוכנית הכלכלית ערוץ 12- תקועים בתמא-

17.2.20

כתבה על פינוי בינוי,
הסיפור של רשב"ם 3 רמת השרון.
הכתבה עלתה גם באתר גלובס-